turizmdebusabah.com   Boyut Yayın Grubu

Turizm Fuarı'nda 'silahlı' tanıtım!

28.01.2017 / 18:13:24
Turizm Fuarı'nda 'silahlı' tanıtım!

Kırıkkale'nin stantındaki turizm tanıtım ürünlerinden biri 'silah', kentin sloganı da 'Silaha adını veren şehir KIRIKKALE'...


TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde devam eden Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı - EMITT'te, turizmden daha fazla pay almak isteyen iller, ilçeler ve beldeler her yıl olduğu gibi renkli stantlarla ve etkinliklerle tanıtım yapıyor.Her yöre turizm ürünlerini özel tasarlanmış stantlarda sergilerken, Kırıkkale'nin tanıtım ürünü ise dikkat çekiyor. Kırıkkale Valiliği himayesinde Kırıkkale Kültür ve Turizm Müdürlüğü, Makine Kimya Genel Müdürlüğü, Ahiler Kalkınma Ajansı ortaklığında hazırlanan stanttaki turizm tanıtım ürünlerinden biri 'silah', kentin sloganı da 'Silaha adını veren şehir KIRIKKALE'... Kırıkkale stantını ziyaret edenler bu boy boy silahları inceleme fırsatı da yakayabiliyor!

Barış ve güven mesajları verilerek kapılarını açan EMITT'te böyle 'silahlı' bir tanıtım yapılması tepki çekiyor. Silahın turizm tanıtımında nasıl bir etkisinin olacağı sorusu sorulurken, ülkemizin içinde bulunduğu böylesi bir hassas dönemde turistik tanıtımda silahın kullanılması anlaşılamıyor. Turizmciler tüm dünyaya 'Türkiye güvenli ülke' mesajını vermeye çalışırken, yerel yönetimlerden de aynı hassasiyeti göstermesini bekliyor.


turizmdebusabah.com - Yazıcı gönderim sayfası / 26.09.2018 15:27:20