turizmdebusabah.com   Boyut Yayın Grubu

Sur Balık, Çankaya'da yeni adresinde

30.03.2017 / 15:18:09
Sur Balık, Çankaya'da yeni adresinde

İstanbul'un en önemli deniz mahsulleri restoran zincirlerinden olan Sur Balık, Ankaralı balık tutkunlarını Çankaya'daki yeni yerinde ağırlamaya başladı.


İstanbul Arnavutköy, Sarayburnu, Haliç ve Cihangir şubelerinin yanı sıra Nevşehir Avanos'ta sunduğu lezzetleri Çankaya'da Ankaralı misafirleriyle buluşturan Sur Balık, Kuleli Caddesi üzerindeki yeni binasında aynı anda 180 kişiyi ağırlayabiliyor. Giriş katında 105 kişilik oturma alanı ile misafirlerini ağaçlarla çevrilmiş ferah bir ortamda karşılayan Sur Balık Çankaya, üst katındaki özel alanları ile de iddialı. 20, 25 ve 30'ar kişilik VIP bölümlerde özel buluşmalar gerçekleştirilebileceği gibi iş toplantıları için barkovizyonlar ve özel ses sistemleri de mevcut.

Yıllardır Ankara'da balık tutkularının önemli bir tercih noktası olan Sur Balık, Çankaya'daki yeni yerinde mutfakta da harikalar yaratmaya devam ediyor. Tecrübeli şef Necati Karagöz yönetimindeki mutfak ekibi, günlük tedarik edilen taze balıklar başta olmak üzere mezeleri ve tatlılarıyla da iddialı. Sur Balık Çankaya'da; lahunya, ahtapot tandır ve kalamarın yanı sıra aralarında avakado karides, lakerda, köpeoğlu ve tahinli patlıcanın da bulunduğu yaklaşık 40 çeşit meze sunuluyor. Birbirinden iddialı balıkları ve mezeleri ise Sur damlası ve leblebi tatlısının başı çektiği tatlılar tamamlıyor.


turizmdebusabah.com - Yazıcı gönderim sayfası / 24.09.2018 14:34:31