turizmdebusabah.com   Boyut Yayın Grubu

Rus ve Ukraynalı Luxury Travel firmaları İstanbul'a geliyor

03.04.2017 / 09:55:51
Rus ve Ukraynalı Luxury Travel firmaları İstanbul'a geliyor

Rus ve Ukrayna'nın Luxury Travel firmaları 21-24 Mayıs'ta İstanbul'a gelecekler. 23 Mayıs'ta İstanbul Kongre Merkezinde 1 gün sürecek B2B çalışmasına katılacak acentelere özel bir ağırlama hazırlanıyor.


Lüks Seyahat ve bu kültürü daha fazla yayarak Turizme ve Lüks seyahat tüketicisine katkıda bulunmak amacıyla bir etkinlik hazırlandı.

Lüks Seyahat, Dünya'nın her yerinde özel alıcısı olan, çok sık seyahat eden ve istekleri konusunda bilinçli ve ısrarlı olan turistlerin tercih ettiği bir turizm çeşididir. Satın aldıkları tatillerde kalitenin yanında zenginlik, maddi ve manevi doyum arayan seçici ve detaycı bir tüketici tarzıdır. Bu müşteriler için kalite çok önemlidir ve buna ulaşmak için hiçbir fedakarlıktan kaçınmazlar. Bu konuda Dünya genelinde en yüksek para harcayan ülkelerin başında Rusya, Ukrayna ve çevresindeki ülkelerdir. Bu bilinçle Luxury Travel etkinli hazırlayan Luxury Travel B2B Conference, Rus ve Ukrayna'nın Luxury Travel firmaları 21-24 Mayıs'ta İstanbul'a gitiriyor.

23 Mayıs'ta İstanbul Kongre Merkezinde 1 gün sürecek B2B çalışmasına katılması planlanan ürün grupları aşağıdaki gibidir:

Otel Grupları, Münferit Oteller, Sağlık kuruluşları, Lüks Araç firmaları, Cruise firmaları , Küçük Lüks Oteller, Alışveriş Merkezleri, Lüks Restaurantlar, Yat firmaları...

Gelecek firmalar aynı zamanda Dünya'da yapılan Luxury Travel fuarlarına katılan buyer gruplarından oluşan çok önemli firmalar.
23 Mayıs'da yapılacak etkinlik 1 günlük ve katılım için stand yaptırmaya gerek olmayan bir çalışma. Özel masalarda gelecek misafirlerle katılımcılar bire bir görüşmeler yapabilecekler.
Gelecek misafirler etkinlik sonrası istedikleri katılımcı otelleri gezecekler.

Konuyla ilgili bilgiler www.luxurytravel-turkey.com adresinden alınabilir. Luxury Travel Show çalışmaları True Colors tarafından yapılıyor.turizmdebusabah.com - Yazıcı gönderim sayfası / 24.09.2018 15:14:23