turizmdebusabah.com   Boyut Yayın Grubu

İptal seferler otelleri doldurdu

09.01.2017 / 10:29:56
İptal seferler otelleri doldurdu

Tüm yurtta özellikle İstanbul'da yoğun kar yağışı hayatı felç etti. Özellikle havayolu ulaşımında büyük aksamalar meydana geldi. İstanbul Atatürk Havalimanı'nda seferlerin iptal olması bağlantılı seferleri de aksattı. Antalya Havalimanında da bu nedenle büyük yoğunluk oluştu.


Rixos Sungate Genel Müdürü Derya Billur, 2 gün içinde toplam 2 bin geceleme THY yolcusunu ağırladıklarını belirterek, uçuşları iptal olan misafirleri en iyi şekilde ağırlıyoruz. Bugün toplam 56 milliyetten misafirimizi ağırladık. Bunların içinde Nikaragua, Meksika, Sudan, Namibya, Nijerya gibi demografik dağılımda ilk kez ağırladığımız misafirler de oldu. Misafirlerimizin yorgunluklarını almak için her türlü imkanı sunuyoruz, gün içinde komik olaylarla da karşılaşıyoruz. Otelimiz her şey dahil sistemde çalışıyor. Çinli misafirlerimiz büfeyi gördükten sonra bu büfe ücretsiz olamaz biz para ödemek istemiyoruz diyerek gofret yediler, kendilerini ikna etmekte zorlandık dedi.

THY ve TGS ekipleri otele kurdukları bankolarda yolcuların yeni biletlerini düzenleyerek, varış noktalarına ulaşmaları için yoğun çaba sarf ediyor.turizmdebusabah.com - Yazıcı gönderim sayfası / 24.06.2018 02:52:51