turizmdebusabah.com   Boyut Yayın Grubu

AKRA sohbetlerinde üç konuk!

06.04.2017 / 15:07:41
AKRA sohbetlerinde üç konuk!

Akra, 10 Nisan haftasında üç farklı sohbetle misafirlerini ağırlamaya hazırlanıyor. Kısa süre önce başlayan ve Antalyalılar'ın yoğun ilgisiyle karşılanan "Akra Talks" etkinliklerinin bu haftaki konukları, Galatasaray Basketbol takımı koçu "Ergin Ataman", mutfakların yıldızı "Arda Türkmen" ile kitapları çok satanlar listesinde her zaman üst sıralarda olan "Aret Vartanyan"...


Akra Hotels, misafirlerinin ilgisini çeken etkinliklerine yenilerini eklemeyi sürdürüyor. İclal Aydın ile başlayıp İlber Ortaylı, ve Özlem Güsar sohbetleri ile devam eden "Akra Talks" sohbetleri 10 Nisan haftasında üç farklı gün yine birbirinden değerli konukları ağırlamaya hazırlanıyor.

"Akra Talks" sohbetlerinin 10 Nisan Pazartesi günkü konuğu ülkemizde basketbol dendiğinde ilk akla gelen isimlerden, 2015-16 sezonunda Galatasaray Odeabank takımını Eurocup'ta şampiyon yapan başarılı koç, Ergin Ataman... Ataman, yediden yetmişe tüm sporseverlere ve basketbol tutkunlarına başarıya giden yolun köşe taşlarını anlatacak.

11 Nisan Salı günü ise mutfakların yıldızı, lezzetli yemeklerin sırdaşı "Arda Türkmen", Akra'nın 10. katında bulunan Asmani restoranda keyifli bir sohbet gerçekleştirerek, kendisine sıkça sorulan soruların cevaplarını bu kez Antalya'da misafirlerle paylaşacak.

14 Nisan Cuma günü bu kez kişisel gelişim konusunda çalışmalar yapan, her kitabı haftalarca çok satanlar listesinde yer alan Aret Vartanyan, Akra Urban Social Lounge'ta, son kitabıyla aynı ismi taşıyan "İnsanız Ayıbı Yok" başlıklı sohbetle misafirlerle buluşacak.


turizmdebusabah.com - Yazıcı gönderim sayfası / 24.09.2018 14:37:29