turizmdebusabah, turizm haberleri  
boyutstore.com
17.01.2018 Toplam Okuyucu: 119903842 | Bugünkü Okuyucu: 8985 | On-Line: 36 Dolar satış $: 3,8212 Euro satış €: 4,6708 Sterlin satış £: 5,2746
İSTANBUL: | LONDRA: | NEW YORK: | ROMA: | MOSKOVA: | L.ANGELES: | SYDNEY:
...
Yazıcıya Gönder Haberi Gönder Yorum Yaz yazı boyutu:

Lidya Grup, son teknolojiyi fuara taşıdı

27.12.2016 / 13:21:49
Lidya Grup, son teknolojiyi fuara taşıdı

Son teknolojiyi fuara taşıyan Lidya Grup, satışta yoğun ilgi gördü.


Baskı sektörünün büyük markası Lidya Grup, katıldığı fuarda 15 farklı modelden oluşan ve fiyatları 5 bin dolar ile 750 bin dolar arasında olan baskı makinelerini tanıttı. Fuar ziyaretçilerinin yoğun ilgi gösterdiği Lidya standında, Türkiye'nin her bölgesinden gelen müşterilerin ilgisi yoğundu.

Teknolojisiyle baskı sektörünün dünya devleri arasında yer alan Xerox, Epson ve Efi markalarının Türkiye distribütörü olan Lidya Grup, katıldığı tüm fuarlarda, teknolojideki en son yenilikleri sergiliyor. Geçtiğimiz günlerde CNR'da düzenlenen Fespa Eurasia 2016 fuarı sırasında, Türkiye pazarına ilk kez lansmanı yapılan EFİ Vutek GS 5500 Lxr-pro 5 metrelik 7 picolitre led-Uv makinesi yoğun ilgi gördü. Standında Dijital Show yapan Lidya Grup'un sergilediği ekipmanlara ve çözümlere ilgi yüksekti.

2017'DE YÜZDE 25 BÜYÜYECEK

2016'da yaşanan tüm olumsuzluklara rağmen, bu yılı makine satışlarında %50 büyümeyle kapatmaya hazırlandıklarını kaydeden Lidya Grup Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Öz, 2017 yılında dolar bazında %25 büyüme hedeflediklerini açıkladı.

Ekonomide, rakamlar kadar psikolojinin de etkili olduğunu anlatan Lidya Grup Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Öz, şunları söyledi:

"İşin içinde insan varsa, psikoloji de var. Bir bilim insanını düşünün, yüzlerce denemeden sonra bir keşif yapabiliyor, eğer bir vazgeçse o buluş gerçekleşemez. Şartlar ne olursa olsun, pazar hiçbir zaman sıfır değildir. Bu bakış açısıyla biz, daima bardağın dolu tarafına bakarak çalışıyoruz. Çalışmalarımızı, büyümeye odaklı planlıyoruz. Ülkemizin ciddi bir potansiyeli ve yüksek bir büyüme istediği bulunuyor. Lidya olarak, müşterilerinize klasik bir distribütör olmak yerine çözüm ortağı olarak yaklaşıp; kendi finansman modelimizle destek vermeyi sürdürüp, yatırımların da önünü açıyoruz" diye konuştu.

BÜYÜMENİN ANAHTARI

Türkiye'nin büyümeye ihtiyacı olduğunu ifade eden Lidya Grup Yönetim Kurulu Danışmanı Rıza Başoğlu da, şunları kaydetti:

"Mevcut değişkenler ve güncel konular ne olursa olsun, ülkemizin daima büyümeye ihtiyacı bulunuyor. Büyümenin 2 önemli anahtarını ise, inanmak ve çok çalışmak oluşturuyor. Genç, dinamik ve risk alabilen müteşebbis bir ruha sahip olmamızı büyük bir avantaj olarak görüyoruz. Dünya da kaynaklar her geçen gün azalıyor ve rekabet hızla artıyor. Bu şartlar altında, global pazarlarda etkili olabilmemiz için ülkemizin her noktasında kaliteye ve verimli çalışmaya odaklanmalıyız. Ekonomideki global olumsuz yansımaları da, ancak bu şekilde aşabiliriz" şeklinde konuştu.

Temsilciliklerini yaptıkları global markaların, fuar organizasyonlarını Lidya Grup ile yönettiğini anlatan Rıza Başoğlu, fuarlarda Xerox, Epson ve EFİ'nin ekipmanları ve çözümlerini sergilendiklerini belirtti.

REKOR SATIŞ EPSON B SERİSİ

Başarılı bir fuar geçirdiklerini ve Türkiye'nin dört bir yanından yatırımcıları ağırladıklarını ifade eden Lidya Grup Grafik Sanatlar Satış Direktörü Adem Öz ise, şunları söyledi:

"Fuar boyunca, yatırımcıların ve fuar ziyaretçilerinin yoğun ilgisiyle karşılaştık. Bir yıl önce satışına başladığımız ve kısa sürede büyük satış rakamları elde edilen Epson B serisi makinelerin mürekkeplerinde, makine başına 30 litrelik destekle müşterilerimizin girdi maliyetlerine katkı sağladık. Büyük ilgi gördük. Standımızda yer alan Xerox, Efi ve Epson ürünleri ile ilgili ciddi satış bağlantıları yapıldı ve fuar öncesi hedeflerimizin %70'ni gerçekleştirdik" dedi.YASAL UYARI: TurizmdeBuSabah.com haber portalında yayınlanan köşe yazısı/haber/fotoğraf/video'nun tüm hakları Boyut Yayın Grubu'na aittir. İzin alınmadan ve kaynak gösterilmeden köşe yazısı/haber/fotoğraf/video'nun bir kısmı veya tamamı kullanılamaz. Tüm yasal hakları saklıdır.

Yorum Yaz

(Yayınlanan okuyucu yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan TurizmdeBuSabah.com ve Boyut Yayın Grubu sorumlu tutulamaz.)
Adınız Soyadınız:  
e-Posta adresiniz:    
Yorumunuz:  
Yorum için en fazla 1000/1000 karakter girişi yapılabilir!
Güvenlik kodu:
   
 
inhores

Manşet Haberleri

Evetse, bu ortamda bize müsaade, turizm haberciliğimize ara veriyoruz.
Evetse, bu ortamda bize müsaade, turizm haberciliğimize ara veriyoruz.
Evetse, bu ortamda bize müsaade, turizm haberciliğimize ara veriyoruz.

Çok Okunan Haberler


Yazarlar

© 1996- BOYUT YAYIN GRUBU
Koza Plaza A26 Tekstilkent 34235 Esenler - İstanbul  Telefon: +90 212 413 33 33 (pbx) | Faks: +90 212 413 33 34
e-mail: tbsinfo@boyut.com.tr | Reklamlarınız İçin: tbsreklam@boyut.com.tr