turizmdebusabah, turizm haberleri  
boyutstore.com
20.08.2018 Toplam Okuyucu: 122943565 | Bugünkü Okuyucu: 6560 | On-Line: 27 Dolar satış $: 4,0405 Euro satış €: 4,9760 Sterlin satış £: 5,6908
İSTANBUL: | LONDRA: | NEW YORK: | ROMA: | MOSKOVA: | L.ANGELES: | SYDNEY:
...
Yazıcıya Gönder Haberi Gönder Yorum Yaz yazı boyutu:

İnal Aydınoğlu'nun "İçsel Yaşam Üzerine" kitabı okuyucuyla buluştu

15.04.2017 / 11:24:23
İnal Aydınoğlu'nun

1978'den beri gönüllülük yolculuğunun yaşamına kattıklarını okuyucularına aktaran, Türkiye'de gönüllülüğün lideri olarak da bilinen Yazar ve Gönüllülük Eğitmeni İnal Aydınoğlu, "İçsel Yaşam Üzerine" kitabını okuyucularıyla buluşturuyor.


Yazdığı kitaplarla, üniversitelerde ve kurslarda verdiği gönüllülük eğitimleriyle tanınan, Türkiye'de gönüllülüğün tanıtılması, yaygınlaştırılması, desteklenmesi ve teşvik edilmesi için 39 yıldır hayatını gönüllülüğe adayan Yazar ve Gönüllülük Eğitmeni İnal Aydınoğlu, 12. kitabı "İçsel Yaşam Üzerine" ile okuyucuları içsel bir yolculuğa davet ediyor.

İnal Aydınoğlu, yeni kitabıyla ilgili şu açıklamalarda bulunuyor: "1978'den bu yana sevgi, hizmet ve gönüllülük yolunda gösterdiğim çabaları, yaşadığım deneyimleri başka insanlarla paylaşma arzusu içinde olan bir amatörüm. Dünyaya geldiğimizde içimizde yalnızca sınırsız sevgi, şefkat, merhamet ve masumiyet vardır.

Yeni kitabımla sizleri bu kavramlar üzerine düşündürmek ve bu kavramları hayatınıza dahil ettiğinizde huzuru ve mutluluğu yakalayabileceğinizi anlatmak istedim. Dünyasal isteklerimiz öyle ağır basıyor ki; içimizdeki güçlere, değerlere ulaşmadan yüzeysel yaşıyoruz. Nefsine odaklı, yüzeysel yaşayan insan, içsel zenginliklerine uzak kalır. Ancak akılla yüreğin, güçle bilgeliğin dengesi ufkumuzu açar." diyen Aydınoğlu'nun şimdiye kadar gönüllülük, sevgi, mutluluk gibi konular üzerine yazdığı 11 kitabı daha bulunuyor.

Yayınevi: Chiviyazıları Yayınevi
Sayfa sayısı: 218
Fiyatı: 24.50 TL.


YASAL UYARI: TurizmdeBuSabah.com haber portalında yayınlanan köşe yazısı/haber/fotoğraf/video'nun tüm hakları Boyut Yayın Grubu'na aittir. İzin alınmadan ve kaynak gösterilmeden köşe yazısı/haber/fotoğraf/video'nun bir kısmı veya tamamı kullanılamaz. Tüm yasal hakları saklıdır.

Yorum Yaz

(Yayınlanan okuyucu yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan TurizmdeBuSabah.com ve Boyut Yayın Grubu sorumlu tutulamaz.)
Adınız Soyadınız:  
e-Posta adresiniz:    
Yorumunuz:  
Yorum için en fazla 1000/1000 karakter girişi yapılabilir!
Güvenlik kodu:
   
 

Diğer Haberler

inhores

Manşet Haberleri

Evetse, bu ortamda bize müsaade, turizm haberciliğimize ara veriyoruz.
Evetse, bu ortamda bize müsaade, turizm haberciliğimize ara veriyoruz.
Evetse, bu ortamda bize müsaade, turizm haberciliğimize ara veriyoruz.
Evetse, bu ortamda bize müsaade, turizm haberciliğimize ara veriyoruz.

Çok Okunan Haberler


Yazarlar

© 1996- BOYUT YAYIN GRUBU
Koza Plaza A26 Tekstilkent 34235 Esenler - İstanbul  Telefon: +90 212 413 33 33 (pbx) | Faks: +90 212 413 33 34
e-mail: tbsinfo@boyut.com.tr | Reklamlarınız İçin: tbsreklam@boyut.com.tr